TRACE URBAN HD Türksat Frekans Bilgisi

TRACE URBAN HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MÜZİK temalı TRACE URBAN HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TRACE URBAN HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TRACE URBAN HD Türksat Frekansı Kaç?

TRACE URBAN HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı TRACE URBAN HD
Frekansı11976
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P1 T44
TipHD
KategoriMÜZİK
ŞifreNDS

TRACE URBAN HD kanalının Türksat frekansı nedir?

TRACE URBAN HD Kanalı 11976 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TRACE URBAN HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

TRACE URBAN HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TRACE URBAN HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TRACE URBAN HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P1 T44 paketinde bulunan TRACE URBAN HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TRACE URBAN HD Kanal Bilgileri

TRACE URBAN HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TRACE URBAN HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.