TRAKYA TURK Türksat Frekans Bilgisi

TRAKYA TURK Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan YEREL temalı TRAKYA TURK kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TRAKYA TURK Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TRAKYA TURK Türksat Frekansı Nedir?


TRAKYA TURK Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTRAKYA TURK
Frekansı12264
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiGÜÇ TELEKOM T415
TipSD
KategoriYEREL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.03.2024


TRAKYA TURK kanalının Türksat frekansı nedir?

TRAKYA TURK Kanalı 12264 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TRAKYA TURK kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TRAKYA TURK Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TRAKYA TURK kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal YEREL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda GÜÇ TELEKOM T415 paketinde bulunan TRAKYA TURK kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TRAKYA TURK Kanal Bilgileri

TRAKYA TURK kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TRAKYA TURK kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.