TRT ARAPÇA HD Türksat Frekans Bilgisi

TRT ARAPÇA HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı TRT ARAPÇA HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TRT ARAPÇA HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TRT ARAPÇA HD Türksat Frekansı Nedir?

TRT ARAPÇA HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTRT ARAPÇA HD
Frekansı11096
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC5/6
Paket İsmiTRT PAKET DOĞU
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme29.11.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

TRT ARAPÇA HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
TRT ARAPÇA 11096 H - Yatay Doğu 30000 5/6 T3A TRT PAKET DOĞU


TRT ARAPÇA HD kanalının Türksat frekansı nedir?

TRT ARAPÇA HD Kanalı 11096 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TRT ARAPÇA HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

TRT ARAPÇA HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TRT ARAPÇA HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TRT PAKET DOĞU paketinde bulunan TRT ARAPÇA HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TRT ARAPÇA HD Kanal Bilgileri

TRT ARAPÇA HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TRT ARAPÇA HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.