TRT AVAZ HD Türksat Frekans Bilgisi

TRT AVAZ HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı TRT AVAZ HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TRT AVAZ HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TRT AVAZ HD Türksat Frekansı Nedir?


TRT AVAZ HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTRT AVAZ HD
Frekansı11096
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC5/6
Paket İsmiTRT PAKET DOĞU
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.03.2024


TRT AVAZ HD kanalının Türksat frekansı nedir?

TRT AVAZ HD Kanalı 11096 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TRT AVAZ HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

TRT AVAZ HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TRT AVAZ HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TRT PAKET DOĞU paketinde bulunan TRT AVAZ HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TRT AVAZ HD Kanal Bilgileri

TRT AVAZ HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TRT AVAZ HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.