TRT BELGESEL HD Türksat Frekans Bilgisi

TRT BELGESEL HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan BELGESEL temalı TRT BELGESEL HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TRT BELGESEL HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TRT BELGESEL HD Türksat Frekansı Nedir?

TRT BELGESEL HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTRT BELGESEL HD
Frekansı11054
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiTRT HD PAKET
TipHD
KategoriBELGESEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme29.09.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

TRT BELGESEL HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
TRT BELGESEL 11957 V - Dikey TR 27500 5/6 T4A TRT BATI PAKET
TRT BELGESEL HD 11794 V - Dikey TR 30000 3/4 T4A TRT HD PAKET.


TRT BELGESEL HD kanalının Türksat frekansı nedir?

TRT BELGESEL HD Kanalı 11054 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. TRT BELGESEL HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

TRT BELGESEL HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TRT BELGESEL HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TRT HD PAKET paketinde bulunan TRT BELGESEL HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TRT BELGESEL HD Kanal Bilgileri

TRT BELGESEL HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TRT BELGESEL HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.