TRT DİYANET ÇOCUK Türksat Frekans Bilgisi

TRT DİYANET ÇOCUK Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan DİN temalı TRT DİYANET ÇOCUK kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TRT DİYANET ÇOCUK Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TRT DİYANET ÇOCUK Türksat Frekansı Nedir?


TRT DİYANET ÇOCUK Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTRT DİYANET ÇOCUK
Frekansı11794
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaTR
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiTRT HD PAKET
TipHD
KategoriDİN
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.03.2024


TRT DİYANET ÇOCUK kanalının Türksat frekansı nedir?

TRT DİYANET ÇOCUK Kanalı 11794 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. TRT DİYANET ÇOCUK kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TRT DİYANET ÇOCUK Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TRT DİYANET ÇOCUK kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal DİN kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TRT HD PAKET paketinde bulunan TRT DİYANET ÇOCUK kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TRT DİYANET ÇOCUK Kanal Bilgileri

TRT DİYANET ÇOCUK kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TRT DİYANET ÇOCUK kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.