TRT EBA TV ORTAOKUL HD Türksat Frekans Bilgisi

TRT EBA TV ORTAOKUL HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan EĞİTİM temalı TRT EBA TV ORTAOKUL HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TRT EBA TV ORTAOKUL HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TRT EBA TV ORTAOKUL HD Türksat Frekansı Nedir?

TRT EBA TV ORTAOKUL HD kanalı kapandı mı?

TRT EBA TV ORTAOKUL HD kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek TRT EBA TV ORTAOKUL HD kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi


TRT EBA TV ORTAOKUL HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTRT EBA TV ORTAOKUL HD
Frekansı12083
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR13750
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 31 DOĞU
TipHD
KategoriEĞİTİM
ŞifreŞifresiz


TRT EBA TV ORTAOKUL HD kanalının Türksat frekansı nedir?

TRT EBA TV ORTAOKUL HD Kanalı 12083 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 13750 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. TRT EBA TV ORTAOKUL HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

TRT EBA TV ORTAOKUL HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TRT EBA TV ORTAOKUL HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal EĞİTİM kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 31 DOĞU paketinde bulunan TRT EBA TV ORTAOKUL HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TRT EBA TV ORTAOKUL HD Kanal Bilgileri

TRT EBA TV ORTAOKUL HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TRT EBA TV ORTAOKUL HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.