TRT FM Türksat Frekans Bilgisi

TRT FM Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı TRT FM kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TRT FM Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TRT FM Türksat Frekansı Kaç?

TRT FM Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı TRT FM
Frekansı11957
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiTRT BATI PAKET
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme25.03.2023

TRT FM kanalının Türksat frekansı nedir?

TRT FM Kanalı 11957 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TRT FM kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TRT FM Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TRT FM kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TRT FM kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TRT BATI PAKET paketinde bulunan TRT FM kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TRT FM Kanal Bilgileri

TRT FM kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TRT FM kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.