TRT KURDİ Türksat Frekans Bilgisi

TRT KURDİ Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı TRT KURDİ kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TRT KURDİ Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TRT KURDİ Türksat Frekansı Nedir?

TRT KURDİ Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTRT KURDİ
Frekansı11054
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiTRT HD PAKET
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme25.09.2023

TRT KURDİ kanalının Türksat frekansı nedir?

TRT KURDİ Kanalı 11054 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. TRT KURDİ kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TRT KURDİ Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TRT KURDİ kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TRT HD PAKET paketinde bulunan TRT KURDİ kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TRT KURDİ Kanal Bilgileri

TRT KURDİ kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TRT KURDİ kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.