TRT MEMLEKETİM Türksat Frekans Bilgisi

TRT MEMLEKETİM Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı TRT MEMLEKETİM kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TRT MEMLEKETİM Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TRT MEMLEKETİM Türksat Frekansı Kaç?

TRT MEMLEKETİM Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı TRT MEMLEKETİM
Frekansı11957
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiTRT BATI PAKET
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz

TRT MEMLEKETİM kanalının Türksat frekansı nedir?

TRT MEMLEKETİM Kanalı 11957 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TRT MEMLEKETİM kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TRT MEMLEKETİM Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TRT MEMLEKETİM kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TRT MEMLEKETİM kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TRT BATI PAKET paketinde bulunan TRT MEMLEKETİM kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TRT MEMLEKETİM Kanal Bilgileri

TRT MEMLEKETİM kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TRT MEMLEKETİM kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.