TRT NAGME Türksat Frekans Bilgisi

TRT NAGME Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı TRT NAGME kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TRT NAGME Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TRT NAGME Türksat Frekansı Kaç?

TRT NAGME Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı TRT NAGME
Frekansı11096
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC5/6
Paket İsmiTRT PAKET DOĞU
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme25.03.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

TRT NAGME kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
TRT NAGME 11957 V - Dikey TR 27500 5/6 T4A TRT BATI PAKET


TRT NAGME kanalının Türksat frekansı nedir?

TRT NAGME Kanalı 11096 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TRT NAGME kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TRT NAGME Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TRT NAGME kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TRT NAGME kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TRT PAKET DOĞU paketinde bulunan TRT NAGME kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TRT NAGME Kanal Bilgileri

TRT NAGME kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TRT NAGME kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.