TRT RADYO KURDİ Türksat Frekans Bilgisi

TRT RADYO KURDİ Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı TRT RADYO KURDİ kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TRT RADYO KURDİ Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TRT RADYO KURDİ Türksat Frekansı Nedir?

TRT RADYO KURDİ Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTRT RADYO KURDİ
Frekansı11957
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiTRT BATI PAKET
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme26.09.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

TRT RADYO KURDİ kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
TRT RADYO KURDİ 11096 H - Yatay Doğu 30000 5/6 T3A TRT PAKET DOĞU


TRT RADYO KURDİ kanalının Türksat frekansı nedir?

TRT RADYO KURDİ Kanalı 11957 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TRT RADYO KURDİ kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TRT RADYO KURDİ Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TRT RADYO KURDİ kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TRT BATI PAKET paketinde bulunan TRT RADYO KURDİ kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TRT RADYO KURDİ Kanal Bilgileri

TRT RADYO KURDİ kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TRT RADYO KURDİ kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.