TRT SPOR HD Türksat Frekans Bilgisi

TRT SPOR HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SPOR temalı TRT SPOR HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TRT SPOR HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TRT SPOR HD Türksat Frekansı Nedir?

TRT SPOR HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTRT SPOR HD
Frekansı11794
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaTR
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiTRT HD PAKET.
TipHD
KategoriSPOR
ŞifreŞifresiz
Güncelleme26.09.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

TRT SPOR HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
TRT SPOR 11096 H - Yatay Doğu 30000 5/6 T3A TRT PAKET DOĞU
TRT SPOR HD 11054 V - Dikey Batı 30000 3/4 T3A TRT HD PAKET


TRT SPOR HD kanalının Türksat frekansı nedir?

TRT SPOR HD Kanalı 11794 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. TRT SPOR HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

TRT SPOR HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TRT SPOR HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TRT HD PAKET. paketinde bulunan TRT SPOR HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TRT SPOR HD Kanal Bilgileri

TRT SPOR HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TRT SPOR HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.