TRT SPOR SD Türksat Frekans Bilgisi

TRT SPOR SD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SPOR temalı TRT SPOR SD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TRT SPOR SD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TRT SPOR SD Türksat Frekansı Kaç?

TRT SPOR SD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı TRT SPOR SD
Frekansı11794
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaTR
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiTRT HD PAKET.
TipSD
KategoriSPOR
ŞifreŞifresiz

TRT SPOR SD kanalının Türksat frekansı nedir?

TRT SPOR SD Kanalı 11794 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. TRT SPOR SD kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TRT SPOR SD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TRT SPOR SD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TRT SPOR SD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TRT HD PAKET. paketinde bulunan TRT SPOR SD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TRT SPOR SD Kanal Bilgileri

TRT SPOR SD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TRT SPOR SD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.