TRT SPOR YILDIZ Türksat Frekans Bilgisi

TRT SPOR YILDIZ Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SPOR temalı TRT SPOR YILDIZ kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TRT SPOR YILDIZ Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TRT SPOR YILDIZ Türksat Frekansı Nedir?

TRT SPOR YILDIZ Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTRT SPOR YILDIZ
Frekansı11957
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiTRT BATI PAKET
TipHD
KategoriSPOR
ŞifreŞifresiz
Güncelleme3.10.2023

TRT SPOR YILDIZ kanalının Türksat frekansı nedir?

TRT SPOR YILDIZ Kanalı 11957 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TRT SPOR YILDIZ kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TRT SPOR YILDIZ Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TRT SPOR YILDIZ kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TRT BATI PAKET paketinde bulunan TRT SPOR YILDIZ kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TRT SPOR YILDIZ Kanal Bilgileri

TRT SPOR YILDIZ kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TRT SPOR YILDIZ kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.