TRT ULTRA HD TV Türksat Frekans Bilgisi

TRT ULTRA HD TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı TRT ULTRA HD TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TRT ULTRA HD TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TRT ULTRA HD TV Türksat Frekansı Nedir?


TRT ULTRA HD TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTRT ULTRA HD TV
Frekansı11767
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaTR
SR15000
FEC3/4
Paket İsmiTURKSAT ULTRA HD(4K).
Tip4K
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.03.2024


TRT ULTRA HD TV kanalının Türksat frekansı nedir?

TRT ULTRA HD TV Kanalı 11767 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 15000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. TRT ULTRA HD TV kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

TRT ULTRA HD TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TRT ULTRA HD TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TURKSAT ULTRA HD(4K). paketinde bulunan TRT ULTRA HD TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TRT ULTRA HD TV Kanal Bilgileri

TRT ULTRA HD TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TRT ULTRA HD TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.