TRT WORLD RD Türksat Frekans Bilgisi

TRT WORLD RD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı TRT WORLD RD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TRT WORLD RD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TRT WORLD RD Türksat Frekansı Nedir?


TRT WORLD RD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTRT WORLD RD
Frekansı11054
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiTRT HD PAKET
TipRD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme21.02.2024


TRT WORLD RD kanalının Türksat frekansı nedir?

TRT WORLD RD Kanalı 11054 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. TRT WORLD RD kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TRT WORLD RD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TRT WORLD RD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TRT HD PAKET paketinde bulunan TRT WORLD RD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TRT WORLD RD Kanal Bilgileri

TRT WORLD RD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TRT WORLD RD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.