TSR TURKÇE Türksat Frekans Bilgisi

TSR TURKÇE Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı TSR TURKÇE kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TSR TURKÇE Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TSR TURKÇE Türksat Frekansı Kaç?

TSR TURKÇE Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı TSR TURKÇE
Frekansı11957
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiTRT BATI PAKET
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme20.03.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

TSR TURKÇE kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
TSR TURKÇE 11096 H - Yatay Doğu 30000 5/6 T3A TRT PAKET DOĞU


TSR TURKÇE kanalının Türksat frekansı nedir?

TSR TURKÇE Kanalı 11957 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TSR TURKÇE kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TSR TURKÇE Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TSR TURKÇE kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TSR TURKÇE kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TRT BATI PAKET paketinde bulunan TSR TURKÇE kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TSR TURKÇE Kanal Bilgileri

TSR TURKÇE kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TSR TURKÇE kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.