TÜRKÇE POP Türksat Frekans Bilgisi

TÜRKÇE POP Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı TÜRKÇE POP kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TÜRKÇE POP Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TÜRKÇE POP Türksat Frekansı Kaç?

TÜRKÇE POP Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı TÜRKÇE POP
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreNDS

TÜRKÇE POP kanalının Türksat frekansı nedir?

TÜRKÇE POP Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TÜRKÇE POP kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TÜRKÇE POP Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TÜRKÇE POP kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TÜRKÇE POP kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan TÜRKÇE POP kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TÜRKÇE POP Kanal Bilgileri

TÜRKÇE POP kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TÜRKÇE POP kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.