TÜRKMENELİ TV HD Türksat Frekans Bilgisi

TÜRKMENELİ TV HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı TÜRKMENELİ TV HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TÜRKMENELİ TV HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TÜRKMENELİ TV HD Türksat Frekansı Kaç?

TÜRKMENELİ TV HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı TÜRKMENELİ TV HD
Frekansı12009
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR4444
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKMENELİ TV HD PAKET
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz

TÜRKMENELİ TV HD kanalının Türksat frekansı nedir?

TÜRKMENELİ TV HD Kanalı 12009 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 4444 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. TÜRKMENELİ TV HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

TÜRKMENELİ TV HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TÜRKMENELİ TV HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TÜRKMENELİ TV HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKMENELİ TV HD PAKET paketinde bulunan TÜRKMENELİ TV HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TÜRKMENELİ TV HD Kanal Bilgileri

TÜRKMENELİ TV HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TÜRKMENELİ TV HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.