TÜRKSAT SAAT Türksat Frekans Bilgisi

TÜRKSAT SAAT Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı TÜRKSAT SAAT kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TÜRKSAT SAAT Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TÜRKSAT SAAT Türksat Frekansı Nedir?

TÜRKSAT SAAT Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTÜRKSAT SAAT
Frekansı11916
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 13 - BATI
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz

Kanalın Diğer Frekansları:

TÜRKSAT SAAT kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
TÜRKSAT SAAT 11916 V - Dikey Batı 30000 3/4 T4A TÜRKSAT ANKARA PAKET 13 - BATI


TÜRKSAT SAAT kanalının Türksat frekansı nedir?

TÜRKSAT SAAT Kanalı 11916 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. TÜRKSAT SAAT kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TÜRKSAT SAAT Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TÜRKSAT SAAT kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 13 - BATI paketinde bulunan TÜRKSAT SAAT kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TÜRKSAT SAAT Kanal Bilgileri

TÜRKSAT SAAT kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TÜRKSAT SAAT kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.