TV5 MONDE EUROPE HD Türksat Frekans Bilgisi

TV5 MONDE EUROPE HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ULUSLARARASI temalı TV5 MONDE EUROPE HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TV5 MONDE EUROPE HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TV5 MONDE EUROPE HD Türksat Frekansı Nedir?

TV5 MONDE EUROPE HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTV5 MONDE EUROPE HD
Frekansı11265
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T55
TipHD
KategoriULUSLARARASI
ŞifreIrdeto
Güncelleme4.12.2023

TV5 MONDE EUROPE HD kanalının Türksat frekansı nedir?

TV5 MONDE EUROPE HD Kanalı 11265 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. TV5 MONDE EUROPE HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

TV5 MONDE EUROPE HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TV5 MONDE EUROPE HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSLARARASI kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T55 paketinde bulunan TV5 MONDE EUROPE HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TV5 MONDE EUROPE HD Kanal Bilgileri

TV5 MONDE EUROPE HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TV5 MONDE EUROPE HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.