TV8 Türksat Frekans Bilgisi

TV8 Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ULUSAL temalı TV8 kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TV8 Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TV8 Türksat Frekansı Nedir?


TV8 Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTV8
Frekansı12346
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR9600
FEC3/4
Paket İsmiMNG PAKET
TipSD
KategoriULUSAL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.02.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

TV8 kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
TV8 HD 12356 H - Yatay TR 7100 2/3 T4A TV8 HD

TV8 kanalının Türksat frekansı nedir?

TV8 Kanalı 12346 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 9600 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. TV8 kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TV8 Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TV8 kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSAL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda MNG PAKET paketinde bulunan TV8 kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TV8 Kanal Bilgileri

TV8 kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TV8 kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.