TV8 HD Türksat Frekans Bilgisi

TV8 HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ULUSAL temalı TV8 HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TV8 HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TV8 HD Türksat Frekansı Nedir?


TV8 HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTV8 HD
Frekansı12356
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR7100
FEC2/3
Paket İsmiTV8 HD
TipHD
KategoriULUSAL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.03.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

TV8 HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
TV8 12346 H - Yatay TR 9600 3/4 T4A MNG PAKET

TV8 HD kanalının Türksat frekansı nedir?

TV8 HD Kanalı 12356 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 7100 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. TV8 HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

TV8 HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TV8 HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSAL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TV8 HD paketinde bulunan TV8 HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TV8 HD Kanal Bilgileri

TV8 HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TV8 HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.