TV8 INT Türksat Frekans Bilgisi

TV8 INT Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ULUSAL temalı TV8 INT kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TV8 INT Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TV8 INT Türksat Frekansı Nedir?


TV8 INT Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTV8 INT
Frekansı12034
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P2 T47
TipSD
KategoriULUSAL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.03.2024


TV8 INT kanalının Türksat frekansı nedir?

TV8 INT Kanalı 12034 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TV8 INT kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TV8 INT Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TV8 INT kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSAL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P2 T47 paketinde bulunan TV8 INT kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TV8 INT Kanal Bilgileri

TV8 INT kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TV8 INT kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.