TVUrfa63 Türksat Frekans Bilgisi

TVUrfa63 Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan YEREL temalı TVUrfa63 kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TVUrfa63 Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TVUrfa63 Türksat Frekansı Nedir?

TVUrfa63 kanalı kapandı mı?

TVUrfa63 kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek TVUrfa63 kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

TVUrfa63 Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTVUrfa63
Frekansı12729
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26
TipSD
KategoriYEREL
ŞifreŞifresiz

TVUrfa63 kanalının Türksat frekansı nedir?

TVUrfa63 Kanalı 12729 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. TVUrfa63 kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TVUrfa63 Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TVUrfa63 kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal YEREL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26 paketinde bulunan TVUrfa63 kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TVUrfa63 Kanal Bilgileri

TVUrfa63 kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TVUrfa63 kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.