T.A.Y. TV Türksat Frekans Bilgisi

T.A.Y. TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SPOR temalı T.A.Y. TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel T.A.Y. TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. T.A.Y. TV Türksat Frekansı Nedir?


T.A.Y. TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıT.A.Y. TV
Frekansı12245
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P5 HD T416
TipHD
KategoriSPOR
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.03.2024


T.A.Y. TV kanalının Türksat frekansı nedir?

T.A.Y. TV Kanalı 12245 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. T.A.Y. TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

T.A.Y. TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza T.A.Y. TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P5 HD T416 paketinde bulunan T.A.Y. TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ T.A.Y. TV Kanal Bilgileri

T.A.Y. TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. T.A.Y. TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.