UÇANKUŞ TV Türksat Frekans Bilgisi

UÇANKUŞ TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ÇEŞİTLİ temalı UÇANKUŞ TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel UÇANKUŞ TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. UÇANKUŞ TV Türksat Frekansı Kaç?

UÇANKUŞ TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı UÇANKUŞ TV
Frekansı12083
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR13750
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 31 DOĞU
TipSD
KategoriÇEŞİTLİ
ŞifreŞifresiz

Kanalın Diğer Frekansları:

UÇANKUŞ TV kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
UÇANKUŞ TV HD 12629 V - Dikey Afrika 12500 2/3 T4A TÜRKSAT ANKARA PAKET 32 - AFRİKA
UÇANKUŞ TV HD 18773 LHCP Ka-West 22500 2/3 T4A CRYSTAL TV PAKET
UÇANKUŞ TV HD 18709 LHCP Ka-West 12500 2/3 T4A TÜRKSAT ANKARA PAKET 32-AFRİKA


UÇANKUŞ TV kanalının Türksat frekansı nedir?

UÇANKUŞ TV Kanalı 12083 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 13750 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. UÇANKUŞ TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

UÇANKUŞ TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

UÇANKUŞ TV kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza UÇANKUŞ TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇEŞİTLİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 31 DOĞU paketinde bulunan UÇANKUŞ TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ UÇANKUŞ TV Kanal Bilgileri

UÇANKUŞ TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. UÇANKUŞ TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.