UÇANKUŞ TV HD Türksat Frekans Bilgisi

UÇANKUŞ TV HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı UÇANKUŞ TV HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel UÇANKUŞ TV HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. UÇANKUŞ TV HD Türksat Frekansı Kaç?

UÇANKUŞ TV HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı UÇANKUŞ TV HD
Frekansı18709
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR12500
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 32-AFRİKA
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz

Kanalın Diğer Frekansları:

UÇANKUŞ TV HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
UÇANKUŞ TV 12083 H - Yatay Doğu 13750 2/3 T4A TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 31 DOĞU
UÇANKUŞ TV HD 12629 V - Dikey Afrika 12500 2/3 T4A TÜRKSAT ANKARA PAKET 32 - AFRİKA
UÇANKUŞ TV HD 18773 LHCP Ka-West 22500 2/3 T4A CRYSTAL TV PAKET


UÇANKUŞ TV HD kanalının Türksat frekansı nedir?

UÇANKUŞ TV HD Kanalı 18709 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise LHCP'dır. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 12500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. UÇANKUŞ TV HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

UÇANKUŞ TV HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

UÇANKUŞ TV HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza UÇANKUŞ TV HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 32-AFRİKA paketinde bulunan UÇANKUŞ TV HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ UÇANKUŞ TV HD Kanal Bilgileri

UÇANKUŞ TV HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. UÇANKUŞ TV HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.