ULKE TV HD Türksat Frekans Bilgisi

ULKE TV HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan HABER temalı ULKE TV HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel ULKE TV HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. ULKE TV HD Türksat Frekansı Nedir?

ULKE TV HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıULKE TV HD
Frekansı12103
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR8333
FEC2/3
Paket İsmiKANAL 7 HD PAKET
TipHD
KategoriHABER
ŞifreŞifresiz
Güncelleme25.09.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

ULKE TV HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
ÜLKE TV 12095 H - Yatay Doğu 4800 5/6 T4A KANAL 7 DOĞU PAKET


ULKE TV HD kanalının Türksat frekansı nedir?

ULKE TV HD Kanalı 12103 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 8333 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. ULKE TV HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

ULKE TV HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ULKE TV HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda KANAL 7 HD PAKET paketinde bulunan ULKE TV HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ ULKE TV HD Kanal Bilgileri

ULKE TV HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. ULKE TV HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.