ULUSAL TV Türksat Frekans Bilgisi

ULUSAL TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı ULUSAL TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel ULUSAL TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. ULUSAL TV Türksat Frekansı Kaç?

ULUSAL TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı ULUSAL TV
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz

ULUSAL TV kanalının Türksat frekansı nedir?

ULUSAL TV Kanalı 12685 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. ULUSAL TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

ULUSAL TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

ULUSAL TV kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ULUSAL TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8 paketinde bulunan ULUSAL TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ ULUSAL TV Kanal Bilgileri

ULUSAL TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. ULUSAL TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.