VAV TV Türksat Frekans Bilgisi

VAV TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan DİN temalı VAV TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel VAV TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. VAV TV Türksat Frekansı Nedir?

VAV TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıVAV TV
Frekansı11998
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR11666
FEC3/4
Paket İsmiATV HD PAKET
TipHD
KategoriDİN
ŞifreŞifresiz
Güncelleme4.12.2023

VAV TV kanalının Türksat frekansı nedir?

VAV TV Kanalı 11998 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 11666 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. VAV TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

VAV TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza VAV TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal DİN kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda ATV HD PAKET paketinde bulunan VAV TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ VAV TV Kanal Bilgileri

VAV TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. VAV TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.