VIASAT HISTORY Türksat Frekans Bilgisi

VIASAT HISTORY Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan BELGESEL temalı VIASAT HISTORY kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel VIASAT HISTORY Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. VIASAT HISTORY Türksat Frekansı Kaç?

VIASAT HISTORY Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı VIASAT HISTORY
Frekansı11976
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P1 T44
TipHD
KategoriBELGESEL
ŞifreNDS

VIASAT HISTORY kanalının Türksat frekansı nedir?

VIASAT HISTORY Kanalı 11976 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. VIASAT HISTORY kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

VIASAT HISTORY Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

VIASAT HISTORY kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza VIASAT HISTORY kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P1 T44 paketinde bulunan VIASAT HISTORY kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ VIASAT HISTORY Kanal Bilgileri

VIASAT HISTORY kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. VIASAT HISTORY kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.