VIASAT HISTORY Türksat Frekans Bilgisi

VIASAT HISTORY Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan BELGESEL temalı VIASAT HISTORY kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel VIASAT HISTORY Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. VIASAT HISTORY Türksat Frekansı Nedir?

VIASAT HISTORY Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıVIASAT HISTORY
Frekansı11880
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR20000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET-2
TipHD
KategoriBELGESEL
ŞifreIrdeto
Güncelleme9.06.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

VIASAT HISTORY kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
VIASAT HISTORY 12187 V - Dikey Batı 27500 5/6 T4A DTVH P4 HD T411


VIASAT HISTORY kanalının Türksat frekansı nedir?

VIASAT HISTORY Kanalı 11880 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 20000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. VIASAT HISTORY kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

VIASAT HISTORY Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza VIASAT HISTORY kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET-2 paketinde bulunan VIASAT HISTORY kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ VIASAT HISTORY Kanal Bilgileri

VIASAT HISTORY kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. VIASAT HISTORY kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.