VOT EAST Türksat Frekans Bilgisi

VOT EAST Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı VOT EAST kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel VOT EAST Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. VOT EAST Türksat Frekansı Nedir?

VOT EAST Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıVOT EAST
Frekansı11957
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiTRT BATI PAKET
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme4.12.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

VOT EAST kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
VOT EAST 11096 H - Yatay Doğu 30000 5/6 T3A TRT PAKET DOĞU


VOT EAST kanalının Türksat frekansı nedir?

VOT EAST Kanalı 11957 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. VOT EAST kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

VOT EAST Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza VOT EAST kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TRT BATI PAKET paketinde bulunan VOT EAST kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ VOT EAST Kanal Bilgileri

VOT EAST kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. VOT EAST kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.