VOT WEST Türksat Frekans Bilgisi

VOT WEST Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı VOT WEST kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel VOT WEST Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. VOT WEST Türksat Frekansı Kaç?

VOT WEST Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı VOT WEST
Frekansı11096
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC5/6
Paket İsmiTRT PAKET DOĞU
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz

Kanalın Diğer Frekansları:

VOT WEST kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
VOT WEST 11957 V - Dikey TR 27500 5/6 T4A TRT BATI PAKET


VOT WEST kanalının Türksat frekansı nedir?

VOT WEST Kanalı 11096 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. VOT WEST kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

VOT WEST Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

VOT WEST kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza VOT WEST kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TRT PAKET DOĞU paketinde bulunan VOT WEST kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ VOT WEST Kanal Bilgileri

VOT WEST kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. VOT WEST kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.