WAXIBA ENGLISH LEAGUE Türksat Frekans Bilgisi

WAXIBA ENGLISH LEAGUE Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı WAXIBA ENGLISH LEAGUE kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel WAXIBA ENGLISH LEAGUE Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. WAXIBA ENGLISH LEAGUE Türksat Frekansı Kaç?

WAXIBA ENGLISH LEAGUE Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı WAXIBA ENGLISH LEAGUE
Frekansı18773
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiCRYSTAL TV PAKET
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz

WAXIBA ENGLISH LEAGUE kanalının Türksat frekansı nedir?

WAXIBA ENGLISH LEAGUE Kanalı 18773 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise LHCP'dır. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. WAXIBA ENGLISH LEAGUE kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

WAXIBA ENGLISH LEAGUE Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

WAXIBA ENGLISH LEAGUE kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza WAXIBA ENGLISH LEAGUE kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda CRYSTAL TV PAKET paketinde bulunan WAXIBA ENGLISH LEAGUE kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ WAXIBA ENGLISH LEAGUE Kanal Bilgileri

WAXIBA ENGLISH LEAGUE kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. WAXIBA ENGLISH LEAGUE kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.