WAXIBET LALIGA Türksat Frekans Bilgisi

WAXIBET LALIGA Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı WAXIBET LALIGA kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel WAXIBET LALIGA Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. WAXIBET LALIGA Türksat Frekansı Kaç?

WAXIBET LALIGA kanalı kapandı mı?

WAXIBET LALIGA kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek WAXIBET LALIGA kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

WAXIBET LALIGA Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı WAXIBET LALIGA
Frekansı18773
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 32 - AFRİKA
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz

WAXIBET LALIGA kanalının Türksat frekansı nedir?

WAXIBET LALIGA Kanalı 18773 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise LHCP'dır. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. WAXIBET LALIGA kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

WAXIBET LALIGA Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

WAXIBET LALIGA kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza WAXIBET LALIGA kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 32 - AFRİKA paketinde bulunan WAXIBET LALIGA kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ WAXIBET LALIGA Kanal Bilgileri

WAXIBET LALIGA kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. WAXIBET LALIGA kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.