WILD HD Türksat Frekans Bilgisi

WILD HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan BELGESEL temalı WILD HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel WILD HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. WILD HD Türksat Frekansı Nedir?

WILD HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıWILD HD
Frekansı12196
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR10400
FEC3/4
Paket İsmiFOX INT HD PAKET
TipHD
KategoriBELGESEL
ŞifreIrdeto
Güncelleme9.06.2023

WILD HD kanalının Türksat frekansı nedir?

WILD HD Kanalı 12196 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 10400 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. WILD HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

WILD HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza WILD HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda FOX INT HD PAKET paketinde bulunan WILD HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ WILD HD Kanal Bilgileri

WILD HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. WILD HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.