YABAN TV HD Türksat Frekans Bilgisi

YABAN TV HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan BELGESEL temalı YABAN TV HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel YABAN TV HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. YABAN TV HD Türksat Frekansı Nedir?

YABAN TV HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıYABAN TV HD
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipHD
KategoriBELGESEL
ŞifreIrdeto
Güncelleme9.06.2023

YABAN TV HD kanalının Türksat frekansı nedir?

YABAN TV HD Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. YABAN TV HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

YABAN TV HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza YABAN TV HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan YABAN TV HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ YABAN TV HD Kanal Bilgileri

YABAN TV HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. YABAN TV HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.