YAŞAM TV Türksat Frekans Bilgisi

YAŞAM TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan YAŞAM TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel YAŞAM TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. YAŞAM TV Türksat Frekansı Kaç?

YAŞAM TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı YAŞAM TV
Frekansı11976
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P1 T44
TipSD
ŞifreŞifresiz

YAŞAM TV kanalının Türksat frekansı nedir?

YAŞAM TV Kanalı 11976 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. YAŞAM TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

YAŞAM TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

YAŞAM TV kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza YAŞAM TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda DTVH P1 T44 paketinde bulunan YAŞAM TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ YAŞAM TV Kanal Bilgileri

YAŞAM TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. YAŞAM TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.