YENİ KOCAELİ TV HD Türksat Frekans Bilgisi

YENİ KOCAELİ TV HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan YEREL temalı YENİ KOCAELİ TV HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel YENİ KOCAELİ TV HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. YENİ KOCAELİ TV HD Türksat Frekansı Nedir?

YENİ KOCAELİ TV HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıYENİ KOCAELİ TV HD
Frekansı12245
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P5 HD T416
TipHD
KategoriYEREL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme26.09.2023

YENİ KOCAELİ TV HD kanalının Türksat frekansı nedir?

YENİ KOCAELİ TV HD Kanalı 12245 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. YENİ KOCAELİ TV HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

YENİ KOCAELİ TV HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza YENİ KOCAELİ TV HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal YEREL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P5 HD T416 paketinde bulunan YENİ KOCAELİ TV HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ YENİ KOCAELİ TV HD Kanal Bilgileri

YENİ KOCAELİ TV HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. YENİ KOCAELİ TV HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.