YILDIZ EN Türksat Frekans Bilgisi

YILDIZ EN Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı YILDIZ EN kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel YILDIZ EN Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. YILDIZ EN Türksat Frekansı Nedir?

YILDIZ EN Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıYILDIZ EN
Frekansı12344
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 7 - BATI
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme23.09.2023

YILDIZ EN kanalının Türksat frekansı nedir?

YILDIZ EN Kanalı 12344 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. YILDIZ EN kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

YILDIZ EN Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza YILDIZ EN kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 7 - BATI paketinde bulunan YILDIZ EN kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ YILDIZ EN Kanal Bilgileri

YILDIZ EN kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. YILDIZ EN kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.