Ateşten Kalbe Akıldan Dumana - Lock, Stock And Two Smoking Barrels

Snatch’in yönetmeni Guy Ritchie’den muhteşem bir kara komedi… Çocukluğundan beri hilekar olarak bilinen Eddy, üç arkadaşı ile birlikte yasadışı bir oyuna para yatırırlar.


Ateşten Kalbe Akıldan Dumana - Lock, Stock And Two Smoking Barrels  filmini FilBox Sinema TV 1001 kanalından HD görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Ateşten Kalbe Akıldan Dumana - Lock, Stock And Two Smoking Barrels 

Ateşten Kalbe Akıldan Dumana - Lock, Stock And Two Smoking Barrels izle

Ateşten Kalbe Akıldan Dumana - Lock, Stock And Two Smoking Barrels  filmini FilBox Sinema TV 1001 kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Ateşten Kalbe Akıldan Dumana - Lock, Stock And Two Smoking Barrels 

1998 Komedi türündeki filmin yönetmenliğini Richard Swindell üstlenmektedir. Oyuncuları Guy Ritchie/ Dexter Fletcher, Nick Moran, Jason Flemyng'ten oluşmaktadır.

Snatch’in yönetmeni Guy Ritchie’den muhteşem bir kara komedi… Çocukluğundan beri hilekar olarak bilinen Eddy (Nick Moran), üç arkadaşı ile birlikte yasadışı bir oyuna para yatırırlar. Ancak karşılarındaki adam, Hatchet Harry, onlardan daha düzenbazdır ve sonuç olarak dört adam kendilerini tam 500bin sterlin borcun altında bulurlar. Bir hafta içinde borçlarını ödemezlerse Harry parmaklarını kesmekle tehdit edince şaşkın ekip, azılı bir hırsızlık çetesini soymaya karar verirler.

Fragman İzle
Kategori: