beIN BOXOFFICE 3 Türksat Frekans Bilgisi

beIN BOXOFFICE 3 Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan FİLM temalı beIN BOXOFFICE 3 kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel beIN BOXOFFICE 3 Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. beIN BOXOFFICE 3 Türksat Frekansı Kaç?

beIN BOXOFFICE 3 Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı beIN BOXOFFICE 3
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipHD
KategoriFİLM
ŞifreIrdeto

beIN BOXOFFICE 3 kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN BOXOFFICE 3 Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. beIN BOXOFFICE 3 kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

beIN BOXOFFICE 3 Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

beIN BOXOFFICE 3 kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN BOXOFFICE 3 kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal FİLM kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan beIN BOXOFFICE 3 kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ beIN BOXOFFICE 3 Kanal Bilgileri

beIN BOXOFFICE 3 kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. beIN BOXOFFICE 3 kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.