beIN BOX OFFICE HD 1 Türksat Frekans Bilgisi

beIN BOX OFFICE HD 1 Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan FİLM temalı beIN BOX OFFICE HD 1 kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel beIN BOX OFFICE HD 1 Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. beIN BOX OFFICE HD 1 Türksat Frekansı Kaç?

beIN BOX OFFICE HD 1 Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı beIN BOX OFFICE HD 1
Frekansı11855
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK T4BSSR3
TipHD
KategoriFİLM
ŞifreIrdeto

beIN BOX OFFICE HD 1 kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN BOX OFFICE HD 1 Kanalı 11855 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. beIN BOX OFFICE HD 1 kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

beIN BOX OFFICE HD 1 Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

beIN BOX OFFICE HD 1 kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN BOX OFFICE HD 1 kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal FİLM kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DIGITURK T4BSSR3 paketinde bulunan beIN BOX OFFICE HD 1 kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ beIN BOX OFFICE HD 1 Kanal Bilgileri

beIN BOX OFFICE HD 1 kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. beIN BOX OFFICE HD 1 kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.