beIN GURME Türksat Frekans Bilgisi

beIN GURME Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan BELGESEL temalı beIN GURME kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel beIN GURME Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. beIN GURME Türksat Frekansı Kaç?

beIN GURME Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı beIN GURME
Frekansı12072
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T49
TipHD
KategoriBELGESEL
ŞifreIrdeto
Güncelleme20.03.2023

beIN GURME kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN GURME Kanalı 12072 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. beIN GURME kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

beIN GURME Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

beIN GURME kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN GURME kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DIGITURK HD T49 paketinde bulunan beIN GURME kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ beIN GURME Kanal Bilgileri

beIN GURME kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. beIN GURME kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.