beIN H&E Türksat Frekans Bilgisi

beIN H&E Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı beIN H&E kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel beIN H&E Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. beIN H&E Türksat Frekansı Nedir?


beIN H&E Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıbeIN H&E
Frekansı11180
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR29750
FEC5/6
Paket İsmiDIGITURK HD T324
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreIrdeto
Güncelleme1.03.2024


beIN H&E kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN H&E Kanalı 11180 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 29750 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. beIN H&E kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

beIN H&E Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN H&E kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda DIGITURK HD T324 paketinde bulunan beIN H&E kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ beIN H&E Kanal Bilgileri

beIN H&E kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. beIN H&E kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.