beIN İZ Türksat Frekans Bilgisi

beIN İZ Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan BELGESEL temalı beIN İZ kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel beIN İZ Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. beIN İZ Türksat Frekansı Nedir?

beIN İZ Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıbeIN İZ
Frekansı12072
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T49
TipHD
KategoriBELGESEL
ŞifreIrdeto
Güncelleme4.12.2023

beIN İZ kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN İZ Kanalı 12072 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. beIN İZ kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

beIN İZ Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN İZ kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DIGITURK HD T49 paketinde bulunan beIN İZ kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ beIN İZ Kanal Bilgileri

beIN İZ kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. beIN İZ kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.