beIN IZ HD Türksat Frekans Bilgisi

beIN IZ HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan BELGESEL temalı beIN IZ HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel beIN IZ HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. beIN IZ HD Türksat Frekansı Kaç?

beIN IZ HD kanalı kapandı mı?

beIN IZ HD kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek beIN IZ HD kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

beIN IZ HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı beIN IZ HD
Frekansı12072
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T49
TipHD
KategoriBELGESEL
ŞifreIrdeto

Kanalın Diğer Frekansları:

beIN IZ HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
beIN İZ 12072 V - Dikey Batı 27500 3/4 T4A DIGITURK HD T49


beIN IZ HD kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN IZ HD Kanalı 12072 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. beIN IZ HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

beIN IZ HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

beIN IZ HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN IZ HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DIGITURK HD T49 paketinde bulunan beIN IZ HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ beIN IZ HD Kanal Bilgileri

beIN IZ HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. beIN IZ HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.