beIN MOVIES ACTION 2 HD Türksat Frekans Bilgisi

beIN MOVIES ACTION 2 HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan FİLM temalı beIN MOVIES ACTION 2 HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel beIN MOVIES ACTION 2 HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. beIN MOVIES ACTION 2 HD Türksat Frekansı Kaç?

beIN MOVIES ACTION 2 HD kanalı kapandı mı?

beIN MOVIES ACTION 2 HD kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek beIN MOVIES ACTION 2 HD kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

beIN MOVIES ACTION 2 HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı beIN MOVIES ACTION 2 HD
Frekansı11180
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR29750
FEC5/6
Paket İsmiDIGITURK HD T324
TipHD
KategoriFİLM
ŞifreIrdeto

Kanalın Diğer Frekansları:

beIN MOVIES ACTION 2 HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
beIN MOVIES ACTION 2 11180 H - Yatay Batı 29750 5/6 T3A DIGITURK HD T324


beIN MOVIES ACTION 2 HD kanalının Türksat frekansı nedir?

beIN MOVIES ACTION 2 HD Kanalı 11180 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 29750 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. beIN MOVIES ACTION 2 HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

beIN MOVIES ACTION 2 HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

beIN MOVIES ACTION 2 HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza beIN MOVIES ACTION 2 HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal FİLM kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda DIGITURK HD T324 paketinde bulunan beIN MOVIES ACTION 2 HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ beIN MOVIES ACTION 2 HD Kanal Bilgileri

beIN MOVIES ACTION 2 HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. beIN MOVIES ACTION 2 HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.